Menu Zamknij

Materac FDM opinie – UNIKAJ tej firmy!

Tworząc stronę, która ma na celu pomoc w doborze odpowiednich materacy postanowiliśmy również sprawdzić opinie na temat firm, które je produkują. W tym artykule przybliżymy Ci informacje na temat firmy FDM (Fabryka Dobrych Materacy). Jakie są opinie na jej temat? Niezbyt obiecujące… Zebraliśmy je w jedno miejsce zanim zostaną usunięte…

Materac FDM w środku

Jak zapewne się domyślasz, opinie, które czytasz w sieci nie zawsze mogą być miarodajne i prawdziwe. Istnieją firmy, które tworzą je na zlecenie. Nie wiemy czy dlatego właśnie niektóre z opinii w sieci na temat firmy FDM są pozytywne ale większość opinii które znaleźliśmy nie napawa optymizmem. Zebraliśmy wszystkie aby odpowiednio ocenić tą firmę. Podzielimy naszą opinie na kilka najważniejszych cech, które powinna spełniać dana firma aby można było ją określić jako dobrą.

Obsługa klienta

W sieci znaleźliśmy opinie na temat problemu z dostarczeniem faktury przez firmę. Inne opinie od klientów opisują zaś problem z kontaktem jeśli chodzi o termin dostawy.

  • p. Marek: Zamówiłem 2 materace, zapłaciłem za całe zamówienie od razu, przesyłka dotarła i jak się okazało wewnątrz był tylko jeden materac. Kontaktowałem się wcześniej z firmą i zapewniali mnie że całe zamówienie jest gotowe i zostanie do mnie wysłane kompletne na czas.
  • p. Krzysztof: Jak mam ocenić jak proszę o was o rachunek z mojego zamówienia i go nie otrzymałem. Przecież to jest niepoważne.

Dostawa

Termin dostawy jest bardzo ważnym czynnikiem, który zdecydowanie wpływa na opinie na temat określonych firm. Jeśli zamawiasz towar i płacisz za niego to oczywiste że chcesz otrzymać towar tak szybko jak to możliwe. Jeśli dostawa towaru ma się opóźnić to powinno być to wyszczególnione w karcie opisowej produktu. 

  • p. Zbigniew: Brak dostawy, brak towaru… Zamówiłem towar, opłaciłem i go nie otrzymałem. To jest szczyt hipokryzji. Otrzymuje wiadomość aby ocenić pracę sklepu a zamówienie nie zostało dostarczone!

Jakość materacy FDM

Według opinii, które znaleźliśmy w sieci, materace od firmy Fabryka Dobrych Materacy mają nieprawidłowo opisane twardości. Po kilku miesiącach pojawiają się odkształcenia oraz materac traci swoje właściwości wspierające nasze ciało niemal całkowicie.

  • p. Tomek: Materac jest bardzo miękki i bardzo niewygodny. Zapada się aż do stelaża. Po kilku miesiącach użytkowania nabawiłem się problemów z kręgosłupem. Materac trafił na śmietnisko. Tam jest jego miejsce!
  • p. Katarzyna: Przestrzegam przed firmą FDM – Fabryka Dobrych Materacy. Opisują swoje materace jako nie wiadomo jakiej jakości i świetności a otrzymałam materac o niewłaściwej twardości a materiały wewnątrz to kpina.

Posumowanie

Jeśli zdążyłeś/łaś kupić materac od firmy FDM i nie jesteś zadowolony/na to naprawdę nam przykro. Pamiętaj że kupując towar przez internet masz prawo do zwrotu do 14 dni roboczych a jeśli firma nie zgadza się na to lub kontakt z nią w tej sprawie jest utrudniony to sprawa nadaje się do Rzecznika Praw Konsumenta.

Jeśli zaś szukasz opinii na temat firmy Fabryka Dobrych Materacy (FDM) ponieważ masz dopiero zamiar zakupić od nich materac to zdecydowanie ODRADZAMY. Cena jest niska, jednak pamiętaj że materac ma Ci służyć przez 8-10 lat więc warto wybrać lepszą firmę z dobrymi opiniami! Aby mieć pewność, że dany materac jest dobrej jakości to sprawdź naszą listę TOP10 najlepszych materacy. Cena nie zawsze jest równa jakości ale jeśli materac jest opisywany tak samo jak te 3 razy droższe to coś tutaj musi być nie tak. To oczywiście tylko kilka z wielu negatywnych komentarzy, które udało nam się odnaleźć w sieci! Pamiętaj aby sprawdzić każdą firmę dokładnie przed zakupem.

Nasza ocena: 1/5

źródło: