Menu Zamknij

Materace SleepMed – nasza opinia

Przyszła pora na omówienie materacy SleepMed. W celu sprawdzenia prawdziwych opinii o produktach tej firmy przeanalizowaliśmy zarówno stronę producenta, jak i różnego rodzaju fora i porównywarki cenowe. Mamy nadzieję, że sporządzony przez nas post okaże się pomocny, dla wszystkich tych, którzy zastanawiają się nad zakupem materaca SleepMed.

Podstawowe informacje o SleepMed

Produkty firmy są dostępne w 30 sklepach rozmieszczonych na terenie kraju. Można zakupić je również w 7 sklepach internetowych. Dzięki temu mamy pewność, że każdy zainteresowany bez problemu je nabędzie. W ofercie firmy znajdują się materace podzielone na 4 kolekcje oraz poduszki. Co więcej, materace firmy są tak zaprojektowane, by ich użytkownik mógł samodzielnie dostosować i regulować ich twardość. Producent chętnie przypomina o właściwościach prozdrowotnych jego materacy, które zostały potwierdzone certyfikatem AEH. Musimy również wspomnieć o tym, że każdy materac firmy został objęty 15-letnią gwarancją. Jednak najważniejszym pytaniem, na które dzisiaj odpowiemy, jest to, czy warto zdecydować się na zakup materaca SleepMed?

Spis treści

Jakie opinie zbiera SleepMed?

Firma zebrała dużo, niezwykle pozytywnych opinii. 100% klientów poleca tę firmę na portalu opineo. SleepMed zebrał tam 516 opinii i jak widać, wszystkie z nich były pozytywne. Ogólna średnia o firmie na tym portalu wynosi 4,8/5. Użytkownicy zachwalają zarówno produkty, jak i poziom obsługi. Wielu dotychczasowych klientów chwali również firmę za fachowe doradztwo przy wyborze odpowiedniego materaca.

Przedstawimy teraz 3 najbardziej popularne modele materacy SleepMed. 

Materac SleepMed Supreme

Ten dwustronny materac składa się z 3 pianek o różnym stopniu twardości. 2 z nich są piankami wysokoelastycznymi, a jedna to pianka termoelastyczna. Je również możemy oczywiście dowolnie układać i w ten sposób zmieniać poziom twardości materaca. Model ten posiada 7 stref komfortu oraz nadaje się do regulowanych stelaży. Jest to produkt przyjazny alergikom. Posiada także właściwości ortopedyczne. Jego pokrowiec można łatwo zdjąć i wyprać. Zakup tego modelu w rozmiarze 160×200 wiąże się z kwotą wysokości 3050 zł. 

Sprawdźmy, jakie opinie zebrał ten model materaca:

 • p. Karol (opinia 5/5): Producent obiecywał luksus i bez wątpienia ten materac go zapewnia. Polecam
  • p. Marzena (ocena: 5/5): Lubię luksus i lubię też dobrze się wyspać, a na tym materacu jest to jak najbardziej możliwe. Oprócz tego materac ładnie się prezentuje. Odkąd go kupiłam, śpię po królewsku 🙂
  • p. Zbigniew (ocena: 4/5): Jestem zadowolony z tego zakupu, bo materac jest bardzo wygodny, ale cena mogłaby być trochę niższa. Mimo wszystko polecam, bo naprawdę idzie się wyspać na tym luksusowym materacu.

Bez problemu można zauważyć, że materac zbiera pozytywne opinie, a jego dotychczasowi użytkownicy są z niego zadowoleni. Wielu z nich wspomina o niezwykłym luksusie, jaki zapewnił wybór tego modelu. Jego średnia ocena według Google to 4,8/5. Osoby, które nie wystawiają mu maksymalnej oceny, narzekają jedynie na wysoką kwotę.

Materac SleepMed Hybrid Premium

Model ten zalicza się do dwustronnych materacy typu multipocket. Dodatkowo został on wyposażony w 3 rodzaje pianek o różnym stopniu twardości: wysokoelastyczną, termoelastyczną oraz flexifoam. Tak jak jego poprzednik, on również posiada 7 stref komfortu i jest materacem ortopedycznym. Produkt posiada zdejmowalny pokrowiec, który można z łatwością prać. Zakup modelu w rozmiarze 160×200 to koszt około 2600 zł.

Sprawdźmy zatem, jakie opinie zebrał ten model materaca:

 • p. K (opinia 5/5): Jeden materac, a tyle zmienia. Cena wysoka, ale warto, bo wygodny, dodatkowo ta pianka termoelastyczna – super sprawa. Mam nadzieję, że teraz pozbędę się bólu pleców. Póki co zapowiada się dobrze, oby tak dalej. 
 • p. Natalia (ocena: 5/5): Kupiliśmy właśnie z chłopakiem pierwszy materac i od razu trafiliśmy na taki dobry! Nie wiem jakim cudem ja się wysypiałam na zwykłej kanapie przez tyle lat. Wszystkim teraz polecam SleepMed, materac jest naprawdę super 🙂
 • p. Hubert (ocena: 4/5): Mam materac SleepMed Hybrid Premium i jestem naprawdę zadowolony. Trochę się naszukałem, bo mam duże wymagania, ale to był strzał w dziesiątkę. Kupiłem chwilę przed tym, jak zaczęła się promocja i trochę żałuję, ale materac i tak jest warty swojej ceny.

Jak widać, klienci są również niezwykle zadowoleni i z tego modelu. Sytuacja znowu się powtórzyła i nieco niższa ocena pochodzi od osoby, która niekoniecznie jest zadowolona z ceny produktu. Jednak ta sama osoba przyznała, że model ten jest wart swojej ceny.

Materac SleepMed Comfort

Jest to dwustronny materac wykonany z 3 pianek. Dwie z nich to pianki wysokoelastyczne, a jedna jest pianką termoelastyczną. Tak jak w przypadku pozostałych materacy firmy, jest to produkt ortopedyczny, który posiada 7 stref komfortu i łatwozdejmowalny pokrowiec. Dodatkowo jest to produkt antyalergiczny. Decydując się na zakup tego modelu w rozmiarze 160×200, trzeba liczyć się z poniesieniem kosztu około 2300 zł.

Sprawdźmy, jakie opinie zebrał ten model materaca:

 • p. Zofia (opinia 5/5): Ciągły ból pleców nie dawał mi żyć. Pianka termoelastyczna zastosowana w tym materacu dostosowuje się do wszystkich przybieranych przede mnie pozycji i teraz nie mam problemu z bolącymi plecami, kręgosłupem, czy karkiem, więc szczerze polecam! 🙂
 • p. Jacek (ocena: 5/5): Temu, kto wymyślił piankę termoelastyczną należy się prestiżowa nagroda. Dzięki niej mój komfort snu wzrósł o jakieś 10000%. Szacun za pomysł na zrobienie 4 różnych twardości w jednym materacu.
 • p. Ola (ocena: 5/5): Odkąd zakupiliśmy z mężem ten materac, nasza alergia na roztocza minęła. Czytając opis producenta, nie spodziewałam się, że pianka termoelastyczna faktycznie pomoże nam zwalczyć alergię. A jednak 🙂 Serdecznie polecam tego typu materac wszystkim alergikom.

Tak prezentują się opinie na temat kolejnego materaca firmy SleepMed. Zastosowana przez producenta pianka termoelastyczna zbiera mnóstwo pochwał. Produkt ten zachwala również wielu alergików.

Nasza opinia o materacach SleepMed

Z zebranych przez nas informacji można łatwo wywnioskować, że każdy materac SleepMed jest niezwykle zachwalany przez jego użytkowników. Ze swojej strony musimy również pochwalić 15-letni okres gwarancji oraz innowacyjny system umożliwiający regulację twardości materaca. Tak naprawdę jedynym minusem, na który narzekają klienci, są ceny. Jednakże te same osoby przyznają, że jakość produktu, jest ich warta. Jeśli szukasz innego materaca, który z pewnością możemy polecić, sprawdź nasz ranking materacy